Ostatní nezařaditelné fotografie

* prosím všechny příznivce Lídy Baarové, pokud máte materiály, které zde chybí a měly by tu být, prosím POŠLETE MI JE, děkuji za pomoc.

náhrobek rodiny Babkových na strašnickém hřbitově v Praze (autorka snímku paní Iveta Klauzová) náhrobek rodiny Babkových na strašnickém hřbitově v Praze (autorka snímku paní Maria Ducková-Adamcová)
náhrobek ve Strašnicích      
karikatura z roku 1940 30. léta Lídin automobil Praga Lady r. v. 1936 záhlaví výslechového protokolu - říjen 1945 (z knihy S. Motla Prokletí Lídy Baarové)
obal maďarské knihy Minu elu magus kibedus novinový článek "Fröhlich o svém incidentu s Goebbelsem" snímek z nechvalně proslulého shromáždění herců v ND po atentátu na Heydricha (Lída 3. v řadě za K. Högerem) další záběr archiválie výslechového protokolu z října 1945 (z knihy S. Motla Prokletí Lídy Baarové)
rok 1936 - ve studiu Babelsberg s G. Fröhlichem a J. Goebbelsem zajímavý důkaz cenzury nacistického tisku v kanceláři dozorců na Pankráci - rok 1946 (z knihy S. Motla Prokletí Lídy Baarové) Otakar Vávra vzpomíná na výstavě "České ženy stříbrného plátna" -r. 2007
40. léta 40. léta 30. léta - Německo snímek pro UFA
30. léta (pravděpodobně film Švadlenka) snímek pro UFA 30. léta s autorem monumentální knihy "Goebbels" Davidem Irvingem
   
       

 

 

   Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024x768 bodů   Design  Radek Žitný  2008-2009